Deratyzacja

Zwalczamy gryzonie tj. myszy i szczury środkami, po których nie giną od razu, lecz po kilku dniach, nie wzbudzając w swoim środowisku nieufności do pobieranego preparatu.

Oferujemy profesjonalną deratyzację:

  • budynków i piwnic,
  • magazynów,
  • sklepów,
  • obiektów publicznych,
  • sklepów spożywczych.

Przeprowadzamy także niezbędne działania profilaktyczne i zabezpieczamy obiekty przed gryzoniami. Obsługujemy Białystok i okolice.

Wszystkie działania wykonujemy zgodnie z wymogami systemów HACCP, GMP, GHP. Po wykonanych usługach dostarczmy wszelką niezbędną dokumentację.

Kiedy odnotujesz obecność niechcianych „lokatorów” na terenie swojej nieruchomości, natychmiast podejmij odpowiednie kroki. Jeśli nie ubiegniesz gryzoni, ich działania mogą przynieść trudne czy wręcz niemożliwe do odwrócenia szkody. Znane są przypadki, w których szczury czy myszy przegryzały przewody elektryczne, roznosiły choroby lub zalęgały się w zapasach spożywczych. Deratyzacja tradycyjna pozwala szybko pozbyć się szkodników w sposób bezpieczny dla ludzi. W naszej pracy korzystamy także z humanitarnych metod, stosując żywołapki, które nie narażają zwierzęcia na cierpienie. Szkody, które mogą wyrządzić gryzonie, są o wiele większe niż sam koszt deratyzacji, dlatego lepiej zapobiegać inwazji szkodników, niż z nimi walczyć. Deratyzacja odstraszająca wykorzystuje metody, które zniechęcają gryzonie do bytowania na określonym terenie i skutecznie je odstraszają. Działanie na własną rękę nie sprawdzi się w walce z tym przeciwnikiem, dlatego postaw na profesjonalne usługi. Deratyzacja, którą przeprowadza fachowiec, odbywa się z użyciem sprawdzonych metod i środków, jest w pełni bezpieczna, a co najważniejsze efektywna. Wykorzystując nowoczesne sposoby, walczymy ze szkodnikami, aby przywrócić Ci komfort życia i pracy.